Köögimööbel tellimine –
Köögimööbli valmistamine

Eritellimusel köögimööbli valmistamine – hea võimalus kasutada ratsionaalselt kõiki köögiruumi iseärasusi ning projekteerida köögimööbli vastavalt Teie mõõtudele. Seejuures hakkab mööbel välja nägema maksimaalselt loomulikult ning sobitub ideaalselt kodu üldise kujundusega.
Köögimööbel peab täitma multifunktsionaalset ülesannet: ta peab mahutama võimalikult palju asju, kuid seejuures jätma ka piisavalt vaba ruumi. Sellise ülesande täitmine ei ole sugugi lihtne. Parem on usaldada seda oma ala professionaalide kätte. Köögifirma Studioköök teeb seda Teie jaoks eriti püüdlikult, hoolikalt ja suure armastusega.

Köök peab olema stiilne

See on koht, kus me veedame piisavalt palju aega ning seetõttu on oluline, et köök oleks stiilne ja mugav. Fassaadide, lauaplaadi ja santehnika õige valiku tegemisel annab nõu kogenud disainer. Ta sobitab julgelt erinevaid pindade liike ja loob Teie jaoks kordumatut ja erakordset stiili. Ja see ei kahjusta kuidagi köögimööbli funktsionaalsust.

Köögimööbel peab olema mugav

Kahetasemeline mööbel on hea lahendus, et oleks lihtne mahutada ära kõik vajalikud köögiriistad ja -tarbed ning köögitehnika. Selline mööbel võimaldab kasutada ruumi kogu vertikaalset mahtu. Tegemist on asendamatu lahendusega, kui köögiruum ise ei ole piisavalt suur. Mööblikonstruktsioonide valik on aga selle lahenduse puhul tohutult lai.
Need võivad olla:

  • Sirged: köögimööbel asub piki ühte seina. Mugav väikese ruumi korral või seal, kus on oluline jätta piisavalt palju vaba ruumi.
  • Nurgaköögid: Г- või П-kujulised ehk ühe või kahe nurgaga – need lahendused sobivad suurematele köökidele. Tegemist on kõige levinuma variandiga, mis võimaldab luua kõige rohkem erinevaid lahendusvõimalusi.
  • Saarelised: nende köökide puhul asub töötsoon köögiruumi keskmes, mis võimaldab viia miinimumini köögis liikumist erinevate tsoonide ja köögiseadmete vahel.

Eritellimusel köögimööbli puhul on eriti olulised sellised näitajad nagu mugavus ja ergonoomilisus. Selleks, et tegeleda mugavalt kulinaarkunstiga ning mitte väsida köögis olemisest, tuleb arvestada paljude teguritega. On oluline ära peita suuremõõdulist olmetehnikat, kuid samas peab see jääma kergesti kättesaadavaks ning seda peab olema mugav kasutada.

Köögimööbel peab olema vastupidav

Selleks peab aga köögimööbel lisaks õigele konstrueerimisele olema ka professionaalselt kokku pandud. Ja mis peamine- tuleb kasutada vastupidavaid ning töökindlaid furnituuri ja materjale. Just nendest sõltub 90% see, kui pikalt saate te oma kööki kasutada ja nautida.

StudioKöök

Studioköök eelised

  1. Meie esindusstiil – see on kvaliteet kõiges. Kvaliteetsed materjalid. Kvaliteetne furnituur. Kvaliteetne kokkupanek.
  2. Kliendile suunatud teenindus. Kõik, mida me teeme, teeme alati armastusega ja eelkõige kliendi jaoks.
  3. Optimaalsed hinnad. Püüame alati leida kompromissi. Saame tagada, et kannatada ei saa ei kvaliteet ega Teie eelarve.

Disainer-konstruktori anne ei ole antud igaühele, mistõttu on oma unistuste köögi loomine üsna keeruline ülesanne, mis ei tule kõikidel välja. Isegi spetsiaalsete programmide abil ei pruugi see osutuda edukaks. Me kuulame Teid ning arvestame kõikide Teie soovidega. Ühendame kõik Teie eelistused ja soovid meie pikaajalise kogemusega ning loome Teile ideaalset kööki.

Studioköök OÜ

Estonia pst 15
Tallinn, Estonia pst 15, 10141

время работы

Пн – Пт: 9:00-16:30.
Сб, Вс: закрыто!

соц.сети

контакт

e-mail: julia@studiokook.ee
tel: +372 55 525 143