...

Ettevõte Studioköök

Laatikot

METABOX Ergonoomilisus. Kvaliteet. Kujundus.

METABOX kastid koosnevad kõigest kahest komplekteerivast osast. Väljalükkamise töökindel süsteem võimaldab Teie ideid ellu viia absoluutselt kõikides konstruktsioonides, olgu see siis köögimööbel, esik, vannituba, kontor või isegi kaubaruum. Maksimaalne dünaamiline koormus moodustab 30 kg, kõrgtugevate materjalide kasutamine aga tagab konstruktsioonide stabiilsuse.

BLUMOTION – METABOX kastide sujuv sulgemine

METABOX kastid võimaldavad kasutada BLUMOTION amortiseerimissüsteemi, tagades sujuva ja helitu sulgemise, sõltumata sisu kaalust ja kasti sulgemiseks rakendatud jõust. Erilist praktilisust ja säästu võib märkida kuni 900 mm laiuse korpuse korral. Sel juhul piisab vaid ühest BLUMOTION mehhanismist.

Universaalne kasutus

METABOX pakub vaid mõningaid koostisosasid, kuid konstruktsiooni universaalsus võimaldab realiseerida hulgaliselt projekte tänu korpuse laiuse, tsargade kõrguse ja pikkuse valiku universaalsusele. 

Lihtne paigaldus

Tänu vähesele komplekteerivate osade arvule on paigaldusprotsess lihtsam ja kiirem. Väiksem komplekteerivate osade arv on suur eelis. METABOX on kiirelt ja lihtsalt monteeritav. Võite kasutada mitte ainult klassikalist kinnitust isekeermestavate kruvidega, vaid ka firma Blum väljatöötatud meetoditega, võimaldades paigaldada CLIP ja INSERTA töövahenditega. Fassaadide ideaalse mustri tagab kolmemõõtmeline reguleerimine.

MOVENTO. Läbimõeldud liigutamine

Tänu kelgu ja juhiku liikumise sünkroniseerimisele, avardab MOVENTO süsteem reguleerimisvõimalusi, realiseerib kõige julgemaid konstruktsioone ja tagab kogu mehhanismi pikaajalise töö.

Juhikute sujuv libisemine

Tänu kelgu ja juhiku sünkroniseeritud tööle, samuti kulumiskindlatele plastrullikutele, avanevad kastid sujuvalt ja helitult.

Stabiilsus kõrge koormuse korral

MOVENTO juhikud suudavad taluda 40 kuni 70 kg koormust, tehes kasti väga stabiilseks ja püsikindlaks.

LEGRABOX. Liikumissujuvus

LERGABOX on mugav säilitussüsteem, ühendades endas minimalismi, lakoonilisust, rangete liinide ja külgseinte elegantsust. Jättes seejuures ruumi teie loominguks.  

Minimalistlik kujundus

Tänu õhukestele küljefragmentidele (12.8 mm) sobituvad kastid kergesti mistahes kujundusega. Koostisosi võib valida vastavalt soovitud värvigammaga. 

Tehnoloogia sujuvus

Juhikute innovatiivne süsteem ühendab endas stiilset disaini ja libisemise suurepärast kvaliteeti.   

Kõrge stabiilsus mistahes asendi korral  

LERGABOX tagab kastide püsivuse isegi kuni 40-70 kg koormuse korral ja isegi avatud olekus, võimaldades antud mehhanismil töötada väga pikkade ja raskete kastidega.  

Töökindlus

Kõrgete fassaadide moodi tulekul toetab LERGABOX taoliseid kujunduslahendusi ning tagab mamsimaalse toetuse ja püsikindluse fassaadi innovatiivsete kinnituste abil. 

Kujunduse liigid

LERGABOX kaste on kahte liiki, mis sobivad praktiliselt kõigele.
LEGRABOX pure – suurepärane disain minimalistidele. Selle matistatud metallist külgseinad sobivad praktiliselt mistahes disainiga. 
LEGRABOX free kujundusega variant on suurepärane võimalus ilmutada  oma individuaalsust kõikvõimalike klaasist, puidust, kivist, koist jne. vahetükkidega. Antud liiki kastid sobivad kõrgetele fassaadidele (Kõrgus C).

TANDEMBOX. Hulgalised võimalused juhikute ühtse süsteemi korral.

Väljalükkamise töökindel süsteem pakub mööbli kujundamisel erinevaid võimalusi: erikonstruktsioonidest standardiseeritud lahendusteni. Kõigil kolme tüüpi kastidel on vastupidavad metallist külgseinad, samuti ajaga kontrollitud TANDEMBOX juhikud. Tagavad liikumise sujuva käigu ja kõrge mugavuse.

Juhikute ühtne süsteem, variantide rikkalisus

TANDEMBOX kastide vastupidavad juhikud vaimustavad kõrge liikumismugavusega. TANDEMBOX kastid läbivad vastupidavustestimise, mistõttu tagavad kulumiskindlad plastrullikud sujuva libisemise dünaamilise koormusega 30 ja 65 kg. Sulgemise sujuvuse ja helituse eest vastutab BLUMOTION kohandatud süsteem, selline ladus töö on tagatud mööbli kogu teenindusaja jooksul.

Parendatud tehnoloogia

Tehniline optimeerimine loob väljalükkamissüsteemi uusima kvaliteeditaseme. TANDEMBOX täiustab aastaid juhikute süsteemi, avaldades muljet oma mitmekülgse kujunduse ja kõrge kasutusmugavusega.

Avamise sujuvus

Sujuv avamine minimaalse jõupingutusega ja veel pehmem üleminek helitule libisemisele tõstavad mööbli kasutamise mugavust.

Kõrge kvaliteet

Kasti suure stabiilsuse tagab optimeeritud tsarga kombinatsioonis fassaadi uue kinnitusega.

Juhikute libisemise sujuvus

Käigu helitus ja liikumise sujuvus on tingitud tsarga ja juhikute täiustatud koostusest.

SPACE STEP – soklisüsteem Rohkem eeliseid. Rohkem kasulikku ruumi

SPACE STEP loob uue koha soklis säilitamiseks, tagab kerge juurdepääsu kappide ülemisele segmendile ja võimaldab lastel kergelt ja ohutult aidata Teid majapidamistöödes.  

Kasuliku ruumi kaitsel 

Kasuliku ruumi suurus sõltub paljuski mööblist. Väiksemates ruumides püüavad kujundajad ja omanikud säilitada ruumi igat sentimeetrit. SPACE STEP võimaldab mitte ainult kasutada säilitamiseks kõrgemaid kappe, vaid on ka ise säilitamiskast. 

Sujuv ladus töö

Blum väljalükkamise süsteemi tehnoloogia lükkab pehmelt ja sujuvalt välja SPACE STEP soklisüsteemi, näiteks SERVO-DRIVE avamise elekstrisüsteemi abil. BLUMOTION amortisatsioonisüsteem tagab ohutu ja pehme sulgemise.

Garanteeritud ohutus

SPACE STEP – see on mugav solklisüsteem, võimaldades kergesti küündida tööpindadeni, kraanikausi või valamuni isegi lastel. Aste fikseerub kindlalt ja tagab tugeva toe, laskudes alla juba 8 kg koormuse korral.

Scroll to Top