...

Ettevõte Studioköök

Materjalid

Stiilne, mugav, tänapäevane, kvaliteetne – selline saab olema teie uus köök Studioköögilt. Tohutust stiilide ja värvide, tekstuuride ja materjalide mitmekesisusest suudame ellu viia iga teie soovi, tänu individuaalsele lähenemisele igale oma kliendile aga on teie köögimööbel mitte lihtsalt moodne ja ilus, vaid ka töökindel ja kvaliteetne.

Töötasapinnad

Töötasapind on köögimööbli kõige olulisem osa. Tööpind peaks olema ilus, vastupidav ja praktiline. Igal lauaplaaditüübil on oma eelised.

Täispuidust lauaplaadid
Neile, kes hindavad klassikat, pakume õliga immutatud tammepaneele paksusega 30 ja 40 mm.
TechniStone´i kivist töötasapinnad

Tšehhi ettevõtte Technistone pressitud kivist lauaplaadid on valik number üks Euroopa ühelt turuliidrilt. Vastupidav, kulumiskindel ja hügieeniline materjal, millel on  paljudes erinevates variatsioonides täiuslik disan.

Kas vasardada liha, sõtkuda tainast või lõigata köögivilju otse lauaplaadil? Jah, see kõik on täiesti võimalik!

Lisateavet materjalide ja värvide kohta saate tootja veebilehelt.

EGGERi laminaadist töötasapinnad
Laminaat on köögi töötasapindade kõige populaarsem materjal. Ja kuna soovime, et meie loodud köögid teid võimalikult kaua rõõmustaksid, valisime tarnijaks Eggeri, ühe kvaliteediliidreist. Disain, vastupidavus kahjustustele ja kõrgetele temperatuuridele. Tutvuge värvigammaga ja vaadake, kuidas Teie uus köök võiks välja näha, valides mõne klõpsuga mitmesuguseid variante otse veebilehel või sirvides  kataloogi: Kataloog (eng) Rohkem teavet EGGERi lauaplaatide kohta

Valamud ja kraanid

FRANKE on maailma suurim köögivalamute tootja. Valikus on nii eksklusiivseid seadmeid kui ka praktilisi võimalusi mõistliku hinnaga. FRANKE sortiment on väga suur. Konsultatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust ja aitame meeleldi valida teile meelepärase FRANKE valamu. Kuid kõigepealt on teil võimalus tutvuda:

kraanakataloogid ja

valamute kataloogid

Play Video

Karkassid

Karkass on valmistatud 16 mm paksusest lamineeritud puitlaastplaadist Austria firmalt EGGER, mis on dekooride tootmise tunnustatud  liider Tutvu kataloogiga.

BLUMi furnituur

Me mitte ainult ei küsi endalt, kas see on võimalik? Me küsime: “Mida see Teile annab?” Lõppude lõpuks ei ole jutt ainult meie ideedest. Küsimus on selles, kuidas aidata Teie ideid ellu viia. Me ragistame koos selle kallal ajusid. Mõtleme koos, mõtleme ühe sammu ette. Et Teie vajadusi kõige paremini realiseerida. Räägime uutest ideedest ja lahendustest kõrgema elukvaliteedi saavutamiseks. Räägime uuenduslikest BLUMi lahendustest!

või tutvu kataloogiga.

Kodutehnika

Meie partneriks selles valdkonnas on E-LUX. Lai sortiment võimaldab valida masinad, mis vastavad Teie vajadustele kõige paremini.

E-Lux Kodutehnika

Fassaadid

Just fassaad annab köögimööblile välimuse. Modernne või kantri, klassikaline või kõrgtehnoloogia? Mis stiili Sa valid?

Scroll to Top