Materjalid

Stiilne, mugav, tänapäevane, kvaliteetne – selline saab olema teie uus köök Studioköögilt. Tohutust stiilide ja värvide, tekstuuride ja materjalide mitmekesisusest suudame ellu viia iga teie soovi, tänu individuaalsele lähenemisele igale oma kliendile aga on teie köögimööbel mitte lihtsalt moodne ja ilus, vaid ka töökindel ja kvaliteetne.

Töötasapinnad

Töötasapind on köögimööbli kõige olulisem osa. Tööpind peaks olema ilus, vastupidav ja praktiline. Igal lauaplaaditüübil on oma eelised.

Täispuidust lauaplaadid

Neile, kes hindavad klassikat, pakume õliga immutatud tammepaneele paksusega 30 ja 40 mm.

TechniStone´i kivist töötasapinnad

Tšehhi ettevõtte Technistone pressitud kivist lauaplaadid on valik number üks Euroopa ühelt turuliidrilt. Vastupidav, kulumiskindel ja hügieeniline materjal, millel on  paljudes erinevates variatsioonides täiuslik disan.

 Kas vasardada liha, sõtkuda tainast või lõigata köögivilju otse lauaplaadil? Jah, see kõik on täiesti võimalik!

Lisateavet materjalide ja värvide kohta saate tootja veebilehelt.

EGGERi laminaadist töötasapinnad

 

 

Laminaat on köögi töötasapindade kõige populaarsem materjal. Ja kuna soovime, et meie loodud köögid teid võimalikult kaua rõõmustaksid, valisime tarnijaks Eggeri, ühe kvaliteediliidreist. Disain, vastupidavus kahjustustele ja kõrgetele temperatuuridele.

Tutvuge värvigammaga ja vaadake, kuidas Teie uus köök võiks välja näha, valides mõne klõpsuga mitmesuguseid variante otse veebilehel või sirvides  kataloogi:

Kataloog (eng)

Rohkem teavet EGGERi lauaplaatide kohta

 

Valamud ja kraanid

FRANKE on suurim köögivalamute tootja maailmas. Valikus on nii eksklusiivseid seadmeid kui ka mõistliku hinnaga praktilisi variante. FRANKE sortiment on väga suur. Küsige nõu ja aitame meeleldi valida just Teile meelepärase FRANKE  valamu.
Aga enne on Teil võimalus tutvuda kraanide ja valamute kataloogidega!

Karkassid

Karkass on valmistatud 16 mm paksusest lamineeritud puitlaastplaadist Austria firmalt EGGER, mis on dekooride tootmise tunnustatud  liider

Tutvu kataloogiga.

BLUMi furnituur

Me mitte ainult ei küsi endalt, kas see on võimalik? Me küsime: “Mida see Teile annab?” Lõppude lõpuks ei ole jutt ainult meie ideedest. Küsimus on selles, kuidas aidata Teie ideid ellu viia. Me ragistame koos selle kallal ajusid. Mõtleme koos, mõtleme ühe sammu ette. Et Teie vajadusi kõige paremini realiseerida. Räägime uutest ideedest ja lahendustest kõrgema elukvaliteedi saavutamiseks. Räägime uuenduslikest BLUMi lahendustest!

või tutvu kataloogiga.

Kodutehnika

Meie partneriks selles valdkonnas on E-LUX. Lai sortiment võimaldab valida masinad, mis vastavad Teie vajadustele kõige paremini.

E-Lux Kodutehnika

Fassaadid

Just fassaad annab köögimööblile välimuse. Modernne või kantri, klassikaline või kõrgtehnoloogia? Mis stiili Sa valid?

Laminaatuksed

Lamineeritud plaadid (melamiin) on kõige populaarsem materjal köögimööbli uste valmistamiseks. Tugev, väliste tegurite suhtes vastupidav, kergesti puhastatav ja ilus materjal mõistliku hinnaga. Taas on tarnijaks  end heast küljest näidanud  EGGER.

Tutvuge kataloogiga või ammutage uusi ideid ulatuslikust valmisdekooride kollektsioonist!

MDF-plaadist uksed

MDF-i peetakse loodusliku puidu heaks asendajaks, kergemaks ja ökonoomsemaks. See on kerge, tugev ja odav materjal, üsna niiskuskindel ja vastupidav. Viimistlus võib olla matt, poolmatt või läikiv ning värvide valimisel aitab RAL-kataloog.

Spoonitud uksed

Spoon on naturaalse puidu õhuke kiht.  Selle aluseks on odav okaspuude täispuit ja MDF. Spoonitud uks on odavam kui näiteks analoogne kallist tamme täispuidust uks ja kate pole sünteetiline: spoon on hea looduslikkuse ja hinna kompromiss. Kõige populaarsem on tammespoon. Uksed võivad olla toonitud erineva värviga ja lakitud.

StudioKöök

Tundke ennast tõeliselt Kodus!

Studioköök OÜ

Paldiski mnt 21
10137 Tallinn,Estonia

oleme avatud

E – R: 9:00-16:30.
L, P: suletud

sotsvõrgud

kontakt

e-mail: julia@studiokook.ee
tel: +372 55 525 143