...

Ettevõte Studioköök

Tõstemehhanismid

AVENTOS- tõstemehhanismid, mis tagavad ülakappide kasutusmugavuse. Tänu antud süsteemidele avanevad isegi rasked ja suuremõõtmelised fassaadid sujuvalt ja kergelt. AVENTOS tõstesüsteemid ei piira fassaadide liikumisvabadust ning tagavad piisavalt ruumi isegi avatud uste korral.

Rohkem ruumi

AVENTOS tõstemehhanismid hoiavad kokku vaba ruumi ja ei piira liikumisvabadust. Köögis talitamise ajal võib jätta kapi avatuks, mis seejuures ei võta palju ruumi.

Lihtne avamine ja sujuv sulgemine

BLUMOTION amortiseerimissüsteem võimaldab kapi uksi kergelt avada ja sujuvalt sulgeda. SERVO-DRIVE ja TIP-ON liikumistehnoloogia aga võimaldab sama lihtsalt avada ja sulgeda linkideta fassaade.

Peatamine fassaadi mistahes asendis

Jõumehhanism on reguleeritav vastavuses fassaadi kaaluga, võimaldades peatada fassaadi mistahes asendis, mis on äärmiselt mugav kapi sulgemisel.

Ülemiste ja alumiste kõrgusjärkude üldkujundus

Reeglina määravad mööbli üldilme horisontaalsed pilud, mida ei tohi katkestada vertikaalsetega. AVENTOS tõstukid loovad kappide nii ülemiste kui alumiste kõrgusjärkude üldkujunduse.

Teenitud autasud

Antud furnituur avaldas muljet tohutul hulgal inimestele kogu maailmas. Saavutatud autasud kinnitavad meie toodete kõrget kvaliteeti, ergonoomilisust ja töökindlust.

AVENTOS HF

Töökindel kokkupandav tõstemehhanism, mida võib kasutada kõrgete ja keskmise kõrgusega – 480 mm kuni 1040 mm ja kuni 1800 mm laiusega kappide paigaldamiseks. Isegu suured fassaadid tõusevad sujuvalt ja ei võta palju ruumi.

VÕTA ÜHENDUST

AVENTOS HK

Pöördtõstuk on ideaalne lahendus ülakappide rasketele fassaadidele. Ukse liikumise trajektoor on ideaalselt välja arvutatud, säästes korpuse kohal olevat ruumi. AVENTOS HK mehhanism eemaldab sujuvalt fassaadi, avades sellega tööruumi.

Mehhanism on mõeldud 600 mm kõrgusega ja kuni 1800 mm laiusega kappidele.

VÕTA ÜHENDUST

AVENTOS HL

AVENTOS HL – ideaalne lahendus nende ülakappide ja kolonnide jaoks, millede kohal asuvad muud korpused. Tänu tõstemehhanismile tõuseb fassaad paralleelselt korpusega, mis omakorda aitab säästa köögi tööruumi.
AVENTOS HL suudab taluda korpust kõrgusega 300 kuni 580 mm ja laiusega kuni 1800 mm.

VÕTA ÜHENDUST

AVENTOS HS

AVENTOS HS mehhanism sobib ideaalselt dekoratiivpaneelidega köökidele. Antud süsteem lükkab sujuvalt eemale suure korpuse kohal paikneva tervikfassaadi. Seejuures jääb fassaadi kohale piisavalt vaba ruumi.
Konstruktsioon on mõeldud 350 kuni 800 mm kõrgusega ja kuni 1800 mm laiusega korpustele.

VÕTA ÜHENDUST

Scroll to Top