...

Ettevõte Studioköök

ladustamissüsteemid

SPACE TWIN. Ergonoomiline lahendus vähese ruumi korral.

Kitsad kapid võimaldavad maksimaalse kasuga kaasata töösse isegi kõige väiksemaid pindasid. Tänu SPACE TWIN diagonaalsete juhikutega kappidele moodustub täiendav ruum, kuhu võib kergusega paigutada: pudeleid, maitseaineid, lõikelaudu, ahjuplaate.

Samuti võib SPACE TWIN korpust varustada kvaliteetse Blum furnituuriga. Juhikute sujuv libisemine, erinevatele koormustele kohandatud BLUMOTION amortiseerimissüsteem sujuvaks ja helituks sulgemiseks on kõrge kvaliteedi ja pika teenistusaja garantii. Täielikult väljalükkuvad kastid võimaldavad kergusega kätte saada selle sisu isegi kapi kõige raskjuurdepääsetavates kohtades.

Stabiilsus kõrgete koormuste korral

Diagonaalselt paigaldatud juhikud tagavad maksimaalse külgstabiilsuse ja kuni 20 kg koormuse juures mõlemale riiulile.

Tasakaalustatud kujundus

TANDEMBOX ja LEGRABOX väljalükkamissüsteemid, samuti TANDEM ja MOVENTO juhikud tagavad kogu mööbli ühtse kujunduse.

Võimaluste mitmekülgsus

SPACE TWIN kappi võib täiendada LEGRABOX ja TANDEMBOX kvaliteetsete väljalükkamissüsteemidega, samuti MOVENTO ja TANDEM juhikutega, mis tagavad kogu konstruktsiooni vastupidavuse. Blum kvaliteetse furnituuri suur valik võimaldab säilitada ülejäänud mööbli üldstiili.

TANDEM Clever Storage

Clever Storage tagab toiduainete ideaalse ülevaate ja pikaajalise säilitamise!

Тandem on külmkapi parendatud versioon, tänu väljalükkamise mugavale süsteemile lükkuvad tagumised riiulid automaatselt vastu.

SPACE TOWER. Tagavaradele mõeldud kapp.

Tagavaradele mõeldud mahukas kapp firmalt Blum tagab mugava juurdepääsu sisule. Kastide mõõdud võib valida individuaalsetest eelistustest lähtudes. SPACE TOWER – see on mugavus ja ergonoomilisus ühes konstruktsioonis.

Juurdepääs mistahes küljelt

Kastide täielik väljalükkumine tagab juurdepääsu tagavaradele igast küljest: vasakult, paremalt, ülalpoolt ja isegi esiküljest.

Valikuvõimalus

SPACE TOWER võtab arvesse kliendi kõiki eelistusi. Kapp võib olla erineva kõrguse, laiuse ja sügavusega, sõltuvalt köögi kujundusest ja suurusest.

Ergonoomiline säilitamine

SPACE TOWER tagab kõikide tagavarade organiseeritud säilitamist ühes kohas.

Juurdepääs sisule

Iga kasti sisu on vaadeldav igast küljest, mis võimaldab vajalikku sätte saada kestvate otsinguteta.

Ruumi korraldamine

Jaotussüsteemid korraldavad asjatundlikult kappide siseruumi, tagades sellega sisu mugava ülevaate ja kindla säilitamise.

Kõrge dünaamiline koormus

Kastid jäävad stabiilseteks isegi 70 kg koormuse juures, võimaldades säilitada ka raskeid tagavarasid, selliseid kui joogid või suured kruubipakendid.

VÕTA ÜHENDUST

DISPENSA

Konstruktsiooni läbipaistvuse ideaalne kombinatsioon maksimaalse mahtuvuse korral.

DISPENSA kapp talub kuni 100 kg, lihtne paigaldada ja koristada. Ülimad eelised tillukeses kastis!

VÕTA ÜHENDUST

Scroll to Top