...

Ettevõte Studioköök

Puidu ja kivi kombinatsioon köögimööblis- uus trend

Viimastel aastatel on paljud inimesed püüdnud luua oma köögile ainulaadset ja stiilset interjööri. Üks populaarsemaid disainitrende on puidu ja kivi kombinatsioon köögimööblile.

Puidu ja kivi kombinatsioon annab köögile elegantsi ja loodusliku ilu. Puit lisab soojust, hubasust ja kivi annab tugevuse, vastupidavuse. See kombinatsioon loob harmoonilise tasakaalu looduslikkuse ja kaasaegsuse vahel.

Köögimööbel koos puidu ja kivi elementidega võib sisaldada tööpindu, esipaneele, riiuleid ja muid detaile. Puit võib olla kas naturaalne puit või puitviimistlus, andes mööblile loomuliku ja orgaanilise välimuse. Kivi, nagu marmor, graniit või kunstkivi, lisab köögimööblile elegantsuse ja vastupidavust pikkadeks aegadeks.

Puidu ja kivi kombinatsioon köögimööblil võimaldab luua parima ja stiilse köögi, mis on vastupidav ja samas ka kaunis. See trend on muutunud üha populaarsemaks, kuna inimesed otsivad looduslikke ja vastupidavaid materjale oma köögi kujundamiseks.

Peale esialgse hinnapakkumise ja 3D projekti saatmist arutame koos läbi kõik üksikasjad, valime furnituurid, materjalid ja värvid. Külastage ka meie salongi Paldiski mnt 21 või tutvuge meie valmistatud unistuste köökidega veebis https://studiokook.ee/koogid/.

Helista: +372 5552 5143 
Kirjuta: julia@studiokook.ee
Saada päring: https://studiokook.ee/hinnaparing/
Külsta meie salongi: https://www.google.com/maps/place/Studiok

Scroll to Top