...

Ettevõte Studioköök

Spoonielementidega modernses stiilis köögimööbel

Moodsad trendid sisekujunduses arenevad pidevalt ning üha populaarsemaks muutub spoonielementidega modernses stiilis köögimööbel. Puidu loomuliku ilu ja kaasaegse disaini kombinatsioon loob ületamatu tulemuse, luues elegantse ja funktsionaalse toiduvalmistamisruumi.

Spoon on looduslik materjal, mis annab igale köögimööbli elemendile omapära. Selle ainulaadne tekstuur ja soe toon loovad mugava ja hubase atmosfääri, muutes köögi ideaalseks paigaks perekondlike õhtusöökide ja sõpradega pidude pidamiseks.

Tammespooni ja kaasaegse tehnoloogia kombinatsioonile on juugendstiilis köögimööbel ideaalne lahendus neile, kes hindavad disainikunsti ja funktsionaalsust ühes. Olenemata teie köögi suurusest võimaldab see disain teil luua ruumi, mis vastab teie vajadustele ja peegeldab teie ainulaadset stiili.

Pärast esialgse hinnapakkumise ja 3D projekti saatmist arutame koos Teiega läbi kõik üksikasjad, valime furnituurid, materjalid ja värvid. Külastage ka meie salongi Paldiski mnt 21 või tutvuge meie valmistatud unistuste köökidega veebis https://studiokook.ee/koogid/.

Helista: +372 5552 5143 
Kirjuta: julia@studiokook.ee
Saada päring: https://studiokook.ee/hinnaparing/
Külsta meie salongi: https://www.google.com/maps/place/Studiok

Scroll to Top