...

Ettevõte Studioköök

Köögimööbel mõistliku hinnaga!

Köögimööbli planeerimine ja tellimine on iga kodu, olgu see kui tahes suur või väike, valmimise puhul võtmetähtsusega. Kuna köögis veedame paratamatult suure osa oma kodusest ajast, ei öelda ilma asjata, et köök on kodu süda. StudioKöök on 2008. aastast planeerinud, valmistanud ja paigaldanud funktsionaalseid, kaasaegseid ja stiilseid kööke. Oleme siin, et aidata kliente sellel teekonnal.

Köögimööbli valmistamise kunst
Meie teame, kust alustada köögi planeerimisel. Meie meeskonnas on kogemustega mööbliarendajad ja disainerid, kelle abiga töötame välja, valmistame ja müüme kõrge kvaliteediga köögimööblit üle Eesti. Läheneme igale tööle individuaalselt, mõtleme läbi iga detaili ja arvestame kõiki pisiasju, et Teie köök oleks tõeliselt moodne, stiilne ja funktsionaalne. Meie pikk kogemustepagas tagab, et ükski osa Teie tulevases köögis pole juhuslik.

StudioKöök on mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega
Kindlasti olete kokku puutunud sellega, kus hinnapakkumise küsimisel mistahes eluvaldkonnas on käärid odavaima ja kalleima pakkumise vahel pöörased ning kunagi ei saa kindel olla, kas kalleim pakkumine ka päriselt parim pakkumine on. StudioKöök pakub mõistliku hinnaga ja väga hea kvaliteediga köögilahendusi.

Meie koostööpartnerid on kõik suuremad ja tuntumad ettevõtted, kelle tooteid köökidesse planeerime – Franke, Egger, Blum, MASS jne. Meil on suur valik materjale ja köögitarvikuid. Samuti aitame Teid tehnika valimisel oma uude kööki.

3D projekt juba järgmisel päeval
Valmistame kööke tellimisel ja individuaalprojekti põhjal. Meie meeskond reageerib kiiresti ja nii saame lubada, et ka kõige keerukama lahenduse 3D projekti saadame teile juba järgmisel päeval pärast meile päringu saatmist. Aitame ellu viia Teie unistused, et valmistada mitte lihtsalt mööblit, vaid unistuste kööki õnnelikele inimestele.

Saada oma soovid meile juba täna kodust lahkumata https://studiokook.ee/hinnaparing/.

Pärast esialgse hinnapakkumise ja 3D projekti saatmist arutame koos Teiega läbi kõik üksikasjad, valime furnituurid, materjalid ja värvid. Külastage ka meie salongi Paldiski mnt 21 või tutvuge meie valmistatud unistuste köökidega veebis https://studiokook.ee/koogid/.

Scroll to Top